Roter Paracof (20 tabletten)
€3.39
Bij koorts en pijn!
Bij koorts en pijn!
Ingrediënten:
Per tablet: Paracetamol 500mg en coffeïne 50mg.
- Hoofdpijn, kiespijn, spierpijn.
- Spit, zenuwpijn, menstruatiepijn.
- Koorts en pijn na inenting.
Dosering:
Kinderen van 6 tot 9 jaar: 0.5 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.
Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per dag.
Niet gebruiken:
Bij overgevoeligheid voor paracetamol, coffeïne of een van de andere stoffen in dit middel.
Lees voor het gebruik de bijsluiter!
Wellicht ook interessant
-
Sperti Preparation H cooling gel (25gr)
€11.39Sperti Cooling Gel heeft een verzachtende en verkoelende invloed op de gevoelige, rode huid, vooral rond de dunne huid van de anus!
(sku: GSPER004) -
-
Fluimucil 20mg/ml framboos (200ml)
€8.99Bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken.
(sku: GFLUIM004) -
Reactine (21 tabletten)
€14.85Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties!
(sku: GREAC003)