Antigrippine (40 tabletten)

Antigrippine (40 tabletten)

6.99

SKU: GANTI001

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn!

- +
Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en pijn!

Ingrediënten:

Een tablet bevat: paracetamol 250mg, coffeïne 25mg en vitamine C 25mg.

Dosering:

Volwassenen:
– 2-4 tabletten per keer
– maximaal 12 tabletten per etmaal
Kinderen:
1 – 4 jaar(10-17 kg):    1⁄2 tablet per keer, 4-6 maal per dag.
4 – 6 jaar (17-22 kg):   1 tablet per keer, 3-4 maal per dag.
6 – 9 jaar (22-30 kg):   1 tablet per keer, 4-6 maal per dag.
9 – 12 jaar (30-40 kg): 1 1⁄2 tablet per keer, 4-6 maal per dag.
12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag.

Niet gebruiken:

Bij: overgevoeligheid voor paracetamol of voor een van de ander bestanddelen.

Lees voor gebruik de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand