Finimal (20 tabletten)

Finimal (20 tabletten)

3.49

SKU: GFINI002

Beperkte voorraad!!

Bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid!

- +
Add to Wishlist

Beperkte voorraad!!

Bij koorts en bij pijn!

Ingrediënten:
Paracetamol 500mg en Coffeïne 50mg per tablet

  • Bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, na vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn, spierpijn, kiespijn en spit.

Gebruik:
-volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur
-kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer, 4-6 keer per 24 uur
-kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer, 3-4 keer per 24 uur
-kinderen van 6 tot 9 jaar: 1⁄2 tablet per keer, 4-6 keer per 24 uur

Niet gebruiken:

-bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de overige bestanddelen

Lees voor gebruik de bijsluiter!

Begin te typen en druk op Enter om te zoeken.

Winkelwagen

Geen producten in de winkelwagen.