Saridon (20 tabletten voor volwassenen)

Saridon (20 tabletten voor volwassenen)

3.49

SKU: GSARI001

Koorts en pijn bij griep en verkoudheid!

- +
Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid!

Ingrediënten:
paracetamol 250mg, propyfenazon 150mg en coffeïne 50mg per tablet.

  • Hoofdpijn, kiespijn, spierpijn.
  • Spit, zenuwpijn, menstruatiepijn.
  • Koorts en pijn na inenting.

Gebruik:
– volwassenen 1-2 tabletten per keer
– maximaal 6 tabletten in 24 uur
– tussen twee innames dient ten minste 4 uur te liggen
– Saridon is niet geschikt voor gebruik door kinderen
– de tablet met een ruime hoeveelheid water doorslikken of de tablet in deze vloeistof uiteen laten vallen, goed roeren en dan opdrinken
– langdurig veelvuldig gebruil wordt ontraden

Lees voor het gebruik van pijnstillende middelen altijd eerst aandachtig de informatie op de verpakking en/of de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand