Roter Paracof (20 tabletten)

Roter Paracof (20 tabletten)

Uitverkocht

2.21

SKU: GROT003

Bij koorts en pijn!

Uitverkocht

Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en pijn!

Ingrediënten:
Per tablet: Paracetamol 500mg en coffeïne 50mg.

  • Hoofdpijn, kiespijn, spierpijn.
  • Spit, zenuwpijn, menstruatiepijn.
  • Koorts en pijn na inenting.

Dosering:

Kinderen van 6 tot 9 jaar: 0.5 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.
Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per dag.

Niet gebruiken:

Bij overgevoeligheid voor paracetamol, coffeïne of een van de andere stoffen in dit middel.

Lees voor het gebruik  de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand