Advil liquid-Caps 200 (20 capsules)

Advil liquid-Caps 200 (20 capsules)

5.60

SKU: GADVI001

Gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en bij symptomen van verkoudheid of griep!

- +
Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en bij pijn.

Ingrediënten:

Per zacht capsule 200 mg Ibuprofen.

Dosering:

Voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten 12-18 jaar: zonodig1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan6 capsules (1200 mg) per 24 uur. De capsules moeten met water worden ingenomen.

Niet gebruiken:

Indien u allergisch bent voor ibuprofen of een van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstiller. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart-, of leveraandoening lijdt. Indien u in de laaatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

Lees voor gebruik de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand