RO200 Ready (600g)
€25.95
Voedingssupplement voor duiven!
Voedingssupplement voor duiven!
Ingrediënten:
dextrose, maltodextrine, lactose, soja(bonen)eiwit isolaat, calciumcarbonaat, gistproducten (mannan oligosacchariden) 3.0%, mononatriumfosfaat, kaliumchloride, magnesiumcitraat.
- Mengsel van prebiotica, elektrolyten, aminozuren, energiebronnen, mineralen, sporenelementen en vitaminen.
- Vanwege het hogere gehalte aan vitamine A in vergelijking met complete diëten mag dit voer maximaal 50% van de totale dagelijkse inname worden gegeven.
Gebruik:
-20g (1 volle maatlepel) op 750g voer of in 1 liter drinkwater
-reisduiven: laatste 2-4 maaltijden voor de dag van inkorving, na de vlucht om te versterken
-rui, kweek en groei van jonge duiven: 2-3 maal per week.
Wellicht ook interessant
-
Bony Oogdruppels natuurbasis (20ml)
€13.95Voor de ontsmetting van de oogslijmvlies, de traanbuis en de slijmvliezen van de neus bij natte ogen en luchtweginfecties!
(sku: DBONY019) -
Tempo 60 (300gr)
€30.25Tempo 60 bevat 32 stoffen, die een duif ieder etmaal nodig heeft
(sku: DCOM021) -
-
Belgabion (10x5gr)
€20.25Belgabion is een hoogwaardig, goed oplosbaar, uitgebalanceerd multivitamine preparaat (13 vitaminen) op basis van energiedragers
(sku: DBDW001)





