Sanalgin (10 tabletten)

Sanalgin (10 tabletten)

2.29

SKU: GSANA001

Bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting!

- +
Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid of koorts en pijn na inenting!

Ingrediënten:
Paracetamol 250mg, propyfenazon 250mg en coffeïne 46mg per tablet

  • Verder bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Gebruik:
– volwassenen 1 tablet per keer
– maximaal 3 tabletten per 24 uur
– gebruik Sanalgin niet langer dan 14 dagen achtereen, zonder uw arts te raadplegen
– de tabletten in ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed roeren en dan opdrinken
– Sanalgin is niet geschikt voor kinderen

Lees voor het gebruik van pijnstillende middelen altijd eerst aandachtig de informatie op de verpakking en/of de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand