Roter APC (20 tabletten)

Roter APC (20 tabletten)

Uitverkocht

2.49

SKU: GROT004

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend!

Uitverkocht

Aan Favorieten toevoegen

Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend!

Ingrediënten:

Per tablet: Acetylsalicylzuur 250mg, paracetamol 250mg en coffeïne 50mg.

Dosering:

Kinderen van 7 tot 11 jaar: 0.5 tablet per keer. Maximaal 2 tabletten per etmaal
Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer. Maximaal  3-4 tabletten per etmaal.
Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per etmaal.

Niet gebruiken:

Als u overgevoelig bent voor paracetamol, coffeïne, acetylsalicylzuur (of soortgelijke middelen) of andere bestanddelen van de tablet. Mij maagdarmklachten (maagzweer, maag- en darm-  bloedingen) of als u bij eerder gebruik maagklachten heeft gekregen, leveraandoeningen of ernstige nieraandoeningen. Als u snel last heeft van bloedingen of met bloedverdunnende middelen wordt behandeld.

Lees voor  gebruik  de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand