Panadol Plus (24 filmomhulde tabletten)

Panadol Plus (24 filmomhulde tabletten)

3.09

SKU: GPANA003

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid!

- +
Aan Favorieten toevoegen

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid!Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid!

Ingrediënten:
Paracetamol 500mg en coffeïne 65mg per tablet

  • Hoofdpijn, kiespijn, spierpijn.
  • Spit, zenuwpijn, menstruatiepijn.
  • Koorts en pijn na inenting.

Gebruik:
Volwassenen:
– 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer
– zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per etmaal  
Kinderen boven de 12 jaar:
– 1 tablet per keer
– maximaal 3 keer per etmaal
– niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar
– de tablet heel doorslikken met voldoende water
– eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken
– tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen
– niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende produkten
– de aangegeven dosering niet overschrijden
– wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema

Lees voor het gebruik van pijnstillende middelen altijd eerst aandachtig de informatie op de verpakking en/of de bijsluiter!

Start met typen en druk op Enter om te zoeken

Winkelmand